Od kilku już lat organizujemy dwu i trzydniowe warsztaty hipnozy. Ze względu na przekazywaną wiedzę jak i umiejętności kadry szkolącej są to zdecydowanie jedne z najbardziej profesjonalnych warsztatów hipnozy w Polsce. Właściwie jedyne ukierunkowane na jej zastosowanie w praktyce i przygotowujące do posługiwania się hipnozą w pracy z ludźmi - dodatkowo przyśpieszają rozwój osobisty.

Jednym z podstawowych celów Polskiego Instytutu Neurotransgresji współpracującego z Cechem Naturopatów i Hipnotyzerów  jest rozprzestrzenianie wiedzy na temat terapii, w tym również terapii w hipnozie zapoczątkowanej przez Franciszka Mesmera, a kontynuowanej przez Dave Elman'a w zakresie hipnozy dyrektywnej, czy też Miltona Ericksona twórcy szkoły hipnozy permisywnej, wykorzystującej nowoczesne techniki pozwalające na zastosowanie hipnozy w medycynie. 

Zadaniem tego kursu jest wszechstronne szkolenie uczestników w różnych rodzajach hipnozy tak, aby po jego ukończeniu mogli samodzielnie stosować hipnozę w praktyce.

Kurs hipnozy przeznaczony jest dla naturoterapeutów, psychoterapeutów, lekarzy, psychologów oraz dla osób, chcących poznać hipnozę dla własnych prywatnych celów.

Program rocznej szkoły hipnozy edycja 2019

 • Przed nami kolejna planowana Szkoła Hipnozy Integracyjnej- tym razem w ofercie będzie, jak w pierwszej edycji, 10 zjazdów.

  Egzamin państwowy sprawdzający odbędzie się przed Komisją Izby Rzemieślniczej Mazowsza, Kurpi i Podlasia w Warszawie.

  I moduł online- otwarcie kursu 1 września 2019
  II Zjazd 6-8 września
  III Zjazd 4-6 października
  IV Zjazd 9-10 listopada grudnia
  V Zjazd 6-8 grudnia
  VI Zjazd 3-5 stycznia 2020
  VII Zjazd 7-9 lutego
  VIII Zjazd 6-8 marca
  IX Zjazd 3-5 kwietnia
  X Zjazd 8-10 maja

  Zjazd egzaminacyjny 5-7 czerwca- egzamin wewnętrzny i sprawdzający.
  Egzamin odbędzie się przed Komisją Izby Rzemieślniczej Mazowsza, Kurpi i Podlasia.

 • zmian w powyższym harmonogramie nie przewidujemy, ale teoretycznie czasami się zdarzają z powodów niezależnych od naszej szkoły