Biorezonans jest specjalistycznym urządzeniem służącym do diagnostyki jak i terapii za pomocą drgań elektromagnetycznych. Jest osiągnięciem współczesnej nauki i medycyny. Umożliwia zbadanie organizmu, uwzględniając miejsce występowania zaburzenia i możliwe rodzaje obciążeń, takie jak pasożyty, borelioza, alergeny czy bakterie. 

Diagnostyka- każdy patogen wywołuje specyficzną częstotliwość drgań, dzięki czemu można wykryć jego obecność w organizmie. 

Terapia biorezonansem polega natomiast na emisji drgań, które powodują rozpad pasożytów i innych patogenów.

Biorezonans stał się od pewnego czasu powszechnie stosowaną metodą, opartą na coraz to nowszych odkryciach naukowych.Na rynku istnieje wiele różnych firm produkujących urządzenia biorezonansowe. Zanim zdecydujesz się na kupno któregoś z droższych urządzeń, rozpocznij swoją naukę od podstaw- pozwoli to na uniknięcie pochopnych decyzji i błędnych zakupów.

Dla uczestników kursu możliwość zakupu urządzenia w cenie: 1770zł 

- analizator Quantum oprogramowanie 2018 

- kurs dla osób, które zakupiły urządzenie Analizator Quantum 2018

- celem kursu jest przygotowanie do wykorzystania biorezonansu w praktyce zawodowej. Kurs przeznaczony jest dla osób, które mają już doświadczenie, dla pozostałych rekomendujemy kurs stacjonarny.